kostka brukowa po czyszczeniu środkiem REINIT-R i renowacji środkiem BICOLOR oraz impregnacji środkiem REMISIL CL
  • kostka brukowa po czyszczeniu środkiem REINIT-R i renowacji środkiem BICOLOR oraz impregnacji środkiem REMISIL CL
  • murek po czyszczeniu środkiem REINIT-R, renowacji środkiem BICOLOR oraz impregnacji środkiem REMISIL CL
  • murek po czyszczeniu środkiem REINIT-R, renowacji środkiem BICOLOR oraz impregnacji środkiem REMISIL CL

Farba na bazie BICOLORU - Preparat do tworzenia kolorowej powłoki naprawczej

40,59 zł brutto
Brutto

Farba do betonu lub innych powierzchni mineralnych na bazie BICOLORU jest modyfikowanym polimerami środkiem wiążącym, służącym do impregnacji odświeżania kolorów warstw mineralnych np. betonu. Farba do betonu BICOLOR powoduje wyrównanie różnic barwy.wypłowienia i uszkodzenia powierzchniowe stają się niewidoczne dzięki pogłębieniu kolorów.

opakowanie

Zastosowanie produktu

Farba do betonu na bazie BICOLOR jest środkiem służącym jedynie do wytworzenia kolorowej powłoki naprawczej. Do przygotowania odpowiedniego koloru służy pigment proszkowy REMIFEROX® lub barwnik płynny REMICOLOR® .

Obróbka

Podczas pracy należy pamiętać o ciągłym mieszaniu zarobu, aby zapobiec osadzaniu się barwnika. Gotową mieszankę nanosić równomiernie pędzlem lub wałkiem na oczyszczoną, suchą powierzchnię bruku lub innego elementu betonowego. Przy suchej pogodzie już po 24 godzinach po odnowionej powierzchni może odbywać się ruch pieszy. Powierzchnia przeznaczona do malowania musi być gruntownie oczyszczona z kurzu, mchu, alg i wszystkich luźnych fragmentów. Polecamy w tym celu REINIT-R, nasz środek do czyszczenia powierzchni betonowych o wysokiej skuteczności produkowany na bazie kwasu organicznego, który szybko ulega biodegradacji; względnie REINIT-A środek do trwałego usuwania alg i mchu.

Nasze wskazówki nie obejmują wszystkich szczegółów. Przed zastosowaniem wskazane jest wykonanie prób wstępnych.

Uwagi dodatkowe
• Przed zastosowaniem wysokociśnieniowego urządzenia czyszczącego należy koniecznie sprawdzić działanie produktu w mało widocznym miejscu
• Nie należy dopuszczać do powstawania kałuży i zacieków w czasie nakładania preparatu.
• Przed nałożeniem Farby na bazie BICOLORU należy dokładnie oczyścić obrabianą powierzchnię.