kategorie

Filtruj według

Naprawa systemowa

Naprawa systemowa

Naprawa i renowacja betonu

Oferujemy Państwu różnego typu materiały, służące do napraw i prac budowlanych, takich jak naprawa betonu. Są wygodne w przygotowaniu i nakładaniu oraz cechujące się dobrymi parametrami technicznymi i odpowiednim składem, pozwalającym na uzyskanie najlepszych właściwości stosowanego materiału, których wymagają prace budowlane czy renowacja betonu. Dostępne są między innymi: mineralna warstwa szczepna, stosowana pod jastrychy i beton, a także zaprawa jastrychowa, świetnie sprawdzająca się na przykład na ogrzewaniu podłogowym. Sprzedawane materiały zapakowane są w wygodne, solidne i szczelne worki, dzięki którym ich zawartość nie pobrudzi otoczenia i jest łatwa w transporcie.

 

Beton może ulegać niszczeniu na skutek różnych czynników zewnętrznych. Naprawa betonu będzie konieczna między innymi wtedy, gdy:

  • występują uszkodzenia mechaniczne,
  • dostrzegalne jest działanie czynników biologicznych,
  • beton uległ zawilgoceniu.

Skuteczna renowacja betonu wymaga użycia dobrze dobranych środków. Warstwa szczepna pomoże uchronić podłoże przed dalszym kruszeniem i wypełni powstałe dotąd jamy. Tak przeprowadzona naprawa betonu sprawi, że stanie się on odpowiednio zakonserwowany i odporny.

W celu otrzymania oferty zapraszamy do kontaktu na adres e-mail biuro@e-materialy.com