RENIT - R
  • RENIT - R

ASO-R005 (dawniej REINIT-R) Preparat do czyszczenia powierzchni betonowych

64,58 zł brutto
Brutto

Jest wysokoskoncentrowanym, płynnym środkiem do czyszczenia, na bazie kwasu organicznego przeznaczonym do usuwania resztek betonu. REINIT-R jest całkowicie lotny i dlatego nie pozostają po nim żadne resztki. Rozpuszczone substancje należy natychmiast spłukać czystą wodą. REINIT-R rozpuszcza naloty cementowe, resztki betonu i zaprawy, osady i wykwity wapniowe.

Pojemność

Beton architektoniczny wymaga specjalnej pielęgnacji, jeśli ma zachować swoje korzystne właściwości. Aby zapewnić mu atrakcyjny wygląd, ale także zapobiec niszczeniu, należy stosować preparaty do betonu. Użycie proponowanego przez nas środka pozwala szybko pozbyć się wszelkich osadów. Z jego pomocą można przygotować beton architektoniczny do wykonania innego rodzaju prac takich jak impregnacja, przed którą powierzchnia musi być całkowicie oczyszczona. REINIT - R jest preparatem żrącym, dlatego stosując go należy zachować odpowiednie środki ostrożności.

Zastosowanie:

      Do usuwania resztek zaprawy, betonu, nalotów cementowych, osadów wapniowych i kamienia
kotłowego.
      Stosuje się na nieotynkowany mur i oblicówkę (klinkier, kamień łamany, cegła silikatowa), beton
architektoniczny, jak i kostkę brukową i inne wyroby betonowe. REINIT-R można stosować na powierzchniach mających kontakt z artykułami spożywczymi i wodą pitną.