Deco Pearl
  • Deco Pearl
  • Deco Pearl

FiniSol Perle - Ochrona powierzchni betonowych

63,96 zł brutto
Brutto

CHRYSO®FiniSol Perle  produktem nadającym powierzchni betonu efekt wilgotnej, błyszczącej faktury. FiniSol Perle chroni powierzchnie elementów z betonu przed zaplamieniem, zapobiega rozwojowi mikroorganizmów i negatywnym wpływom warunków atmosferycznych/otoczenia. FiniSol Perle ułatwia naturalne „samooczyszczanie” się elementów.

Pojemność

CHRYSO®Deco Perle  produktem nadającym powierzchni betonu efekt wilgotnej, błyszczącej faktury. Deco Perle chroni powierzchnie elementów z betonu przed zaplamieniem, zapobiega rozwojowi mikroorganizmów i negatywnym wpływom warunków atmosferycznych/otoczenia. Deco Perle  ułatwia naturalne „samooczyszczanie” się elementów.

 

 

Zakres stosowania 

  • elementy małej architektury ulic i ogrodów 
  • elementy z betonu z eksponowanym kruszywem 
  • elementy prefabrykowane 
 
Sposób użycia 
Wydajność środka : średnio 5 do 6 m²  z 1 litra. 
 
CHRYSO® Deco Perle jest produktem gotowym do użycia. Można go nanosić na chronione powierzchnie wałkiem, pędzlem lub poprzez natryskiwanie. Należy upewnić sie, że przed naniesieniem środka powierzchnia jest czysta, sucha, wolna od wpływu karbonatyzacji, bez zapylenia i plam smaru. Zaleca sie naniesienie dwóch warstw środka, z przerwą 2 do 3 godzin między aplikacją. Zużycie CHRYSO ® Deco Perle zależy od porowatości powierzchni chronionej.   1. Środek nanosi się na powierzchnie z betonu po 28 dniach dojrzewania.
  2. Zaleca się użycie białego spirytusu do czyszczenia narzędzi/sprzętu do nakładania/natryskiwania środka