Szybka naprawa uszkodzenia dzięki Quickstop S
  • Szybka naprawa uszkodzenia dzięki Quickstop S
  • przed zastosowaniem środka Quicktop S
  • po zastosowaniu środka Quicktop S

MC-Powertop G Ultra Masa/szpachla gruboziarnista wzmocniona włóknami ze zintegrowaną warstwą szczepną do naprawy betonu

273,68 zł brutto
Brutto

Szpachla kompaktowa do naprawy większych uszkodzeń betonu. 

Połączenie ochrony antykorozyjnej, warstwy szczepnej oraz szpachli gruboziarnistej.

opakowanie

Szpachla kompaktowa sprawdza się idealnie do reprofilacji ubytków w betonie i może być nanoszona w warstwie o grubości do 80 mm oraz do wypełniania spoin między prefabrykatami betonowymi. Dzięki temu rozwiązaniu 3-w-1 użytkownicy oszczędzają czas i osiągają dobre wyniki przy oszczędnym zużyciu produktu – w szczególności w odniesieniu do wytrzymałości na ściskanie. 

Często podczas produkcji prefabrykatów betonowych w zakładzie, podczas transportu lub montażu na budowie dochodzi do uszkodzenia betonu. Mogą to być na przykład uszkodzenia krawędzi lub odpryski na powierzchni betonowej, które niejednokrotnie sięgają nawet do zbrojenia. Naprawa uszkodzeń jest konieczna, ponieważ w przeciwnym razie może dojść do korozji i dalszych uszkodzeń. Tradycyjna reprofilacja jest bardzo praco- i czasochłonna, gdyż z reguły konieczne jest uzupełnienie powierzchni betonowej w kliku etapach. Nowy produkt firmy MC-Bauchemie może znacznie zredukować wkład pracy. MC-Quicktop S może być nakładany bez ochrony przeciwkorozyjnej i warstwy sczepnej, ponieważ zawiera już zarówno warstwę sczepną jak i ochronę przeciwkorozyjną. Poza tym produkt ten jest wzmocniony włóknami i przystosowany do nanoszenia na duże powierzchnie oraz do nakładania warstw do maksymalnie 40 mm – w przypadku dwóch cyklów pracy do 80 mm grubości.

Beton architektoniczny MC-Quicktop S posiada wysoki stopień przyczepności do podłoża oraz wysoką kleistość i dobrą stabilność przy nakładaniu na powierzchnie sufitów oraz ścian. Po 28 dniach szpachla uzyskuje wyśmienite wyniki to jest w zakresie wytrzymałości na zginanie ok. 6 N/mm² oraz wytrzymałości na ściskanie ok. 42 N/mm². Oprócz swojej elastycznej konsystencji umożliwiającej łatwe i szybkie nanoszenie MC-Quicktop S zapewnia ponadto oszczędność zużycia przy 1,5 kg/m² na każdy mm grubości warstwy. Szpachla kompaktowa jest niepalna i nie zawiera żadnych części materiałów palnych (zachowanie się w warunkach pożaru według DIN 4102-1, klasa materiałów budowlanych A1).

Quickstop S worek 25 kg